ردیاب خودرو GPS

شركت اتاكو در گام بعدي و در راستاي نياز بازار مصرف و حفظ پويايي خود ، ردياب آفلاين خودرويي خود را ارتقا داده و پس از طراحي سامانه مخصوص ردياب خودرو،با كمال مسرت ردياب آنلاين خودرو (GPS) خود را به بازار معرفي نمود.
معرفی مختصر ردیاب خودرو GPS
GPS

مخفف Global Position system يا همان سيستم موقعيت ياب جهاني نخستين بارتوسط دولت ايالات متحده آمريكا با بكارگيري تعدادي ماهواره كه در فضاي خارج از جو زمين مستقر شده است به منظور بدست اوردن اطلاعات نظامي و اشراف اطلاعاتي مورد استفاده قرار گرفت.

پس از مدتي اين امكان در دسترس همگان به جهت استفاده در مصارف غير نظامي قرار داده شده از جمله اين مصارف استفاده از اين فن آوري در زمينه سيستم حمل نقل جاده اي و شهري خودرو مي باشد كه از اين دستگاه در ايران به عنوان ردياب خودرو يا همان GPS ياد ميگردد .

ردياب خودرو يا همان GPS ماشين، دستگاهي در ابعاد كوچك به لحاظ جاسازي ساده تر در خودرو مي باشد كه توسط آنتن مخصوص و با استفاده از سيم كارت تعبيه شده در اين دستگاه (ردياب خودرو) به جهت تبادل اطلاعات بين خودرو و مالك آن، امكان اعلام موقعيت مكاني لحظه به لحظه خودرو را فراهم مي آورد.

عملکرد ردیاب خودرو GPS
 1. در گذشته هر فردي كه خودرويي خريداري مي نمود در وهله اول با مراجعه به فروشگاه نصب دزدگير،اقدام به خريد و نصب آن بر روي خودروي خود مي نمود. با توجه به اشراف سارقان خودرو به دزدگيرهاي موجود و طريقه از كار انداختن آن كه وظيفه اي جز به صدا در اوردن آژير در همان محل ندارند وكار ديگري نمكنند شركتهاي طراح برآن شدند با استفاده از تكنولو‍‍ژيهاي نوين در بخش امنيت خودرو سيتمي طراحي نمايند كه از امكانات بيشتري جهت كشف خودروي مسروقه بهره مند باشدكه شركت اتاكو يكي از آن شركتهاي طراح ميباشد كه در زمينه امنيت خودرو ورود نموده است و در همين راستا به غير از دزدگير GPS يا همان سيستم ردياب ، دستگاهاي ديگري را نيز طراحي و به توليد رسانده است

دستگاه ردياب خودرويي اتاكو به شما اين امكان را مي دهد پس از سرقت خودروصرفا با مراجعه به سامانه در اختيار قرارداده شده از جانب شركت اتاكو و يا فقط با ارسال يك پيام كوتاه ازگوشي همراه خود ، از موقعيت مكاني خودرو خود اگاه شويد و با يك پيام ديگربه ردياب ماشين، خودرو خود را در هر نقطه كه قرار داشته باشد خاموش نموده وامكان استارت مجدد داده نشود و نهايتا با استفاده از نقشه ارسالي از ردياب خودرو اتاكو برروي تلفن همراه خود سريعا خودروي مسروقه خود را پيدا نمائيد.

 1. همچنين امروزه كنترل خودروها در ادارات و شركت هاي دولتي و خصوصي يكي از دغدغه هاي مديران مي باشد كه با نصب ردياب خودرو اتاكو مديريت آن اداره يا شركت هر تعداد خودرو كه در اختيار دارد را مي تواند از طريق يك سامانه پيشرفته كه در اختيار دارد ، تحت كنترل خود داشته باشد كه علاوه بر اگاه شدن از موقعيت فعلي خودروي مورد نظر حتي ميتواند مسيرهاي پيموده شده چند ماه قبل را نيز به همراه ميزان مصرف سوخت و كيلومتر پيموده شده و تعریف محدوده مجاز تردد و غيره را در اختيار داشته باشد.

امروزه ردياب خودرو با انواع مختلف چيني با عناوين و برندهاي متفاوت در بازار جهت ارائه به مشتري موجود مي باشد كه در اين بين جاي ردياب صد در صد ايراني در اين بازار همواره خالي بوده است.

شركت اتاكو در راستاي نياز بازار مصرف و حفظ پويايي خود ، ابتدا موفق به طراحی و ساخت ردیاب آفلاین خودرويي گردید و سپس این محصول را ارتقا داده و ردیاب آنلاین خودرویی خود را پس از تلفیق با ردیاب آفلاین و طراحی سامانه مخصوص مربوط به سیستم ردیاب خودرو ، در اختیار مشتریان خود قرار داد

تفاوت ردياب آنلاين اتاكو و ردياب آفلاين اتاكو

در ردياب آفلاين اتاكو كليه اطلاعات به صورت نقطه اي وموقعيت لحظه اي خودرو و از طريق sms بين سيستم ردياب خودرو نصب شده در اتومبيل شما و تلفن همراه شما در تبادل مي باشد به اين صورت كه با ارسال يك پيامك به دستگاه ردياب نصب شده در خودرو موقعيت مكاني خودرو از طريق ارسال موقعيت جغرافيايي و خواندن آن در نقشه جهاني به شما اعلام مي گردد.

شركت اتاكو به منظور سهولت در كار و زيبايي و هم چنين ارائه توانمندي خود اپليكيشن اندرويد تحت عنوان اپليكشن ردياب اتاكو طراحي نموده است كه با نصب آن بر روي تلفن همراه خود مي توانيد از آن بهرمند شويد.

در واقع تفاوت عمده ردیاب آفلاین اتاکوبا ردیاب آنلاین اتاکو در این مطلب است که در ردیاب آفلاین نیازی به اینترنت جهت تبادل اطلاعات نمیباشد و اطلاعات صرفا از طریق ارسال پیامک صورت میگیرد ولی در ردیاب آنلاین علاوه بر امکان استفاده ازپیامک ، مصرف کننده از بستر اینترنت نیز جهت تبادل اطلاعات بهره مند خواهد بود که قائدتا امکانات بیشتری را نیز در اختیار مصرف کننده قرار خواهد داد

چرا ردياب خودرو اتاكو بهترين گزينه براي خريد شماست

شركت اتاكو از صفر تا صد اين تكنولوژ‍ي را بدون وابستگي در اختيار داشته و صددر صد ردياب اتاكو ايراني مي باشد.و شما باخريد ردياب خودرويي اتاكو در واقع همه پارامترهاي زير را رعايت نموده ايد.

 1. شركت اتاكو تجربه حدودا ۱۰ ساله در زمينه الكترونيك خودرویی را دارا میباشد لذا به دليل اشراف كامل به مسائل الكترونيك خودرويي مطمئن باشيد تمامي پارامترهاي خودرويي در طراحي ردياب خودرو را با رعايت استانداردهاي مربوطه در نظر گرفته و خود را ملزم به رعايت آن ميداند
 2. ردیاب خودرو اتاكو صددر صد ايراني مي باشد و اطلاعات شما به هيچ عنوان دردسترس بيگانكان قرار نمي گيرد
 3. ردياب خودرو اتاكو صددر صد ايراني مي باشد لذا براي پشتيباني و خدمات پس از فروش به هيچ عنوان دچار مشكل نخواهيد شد.
 4. شركت اتاكو دراکثراستان ها داراي شعبه و نماينده مي باشد.لذا درهر استاني كه مقصد سفر شما باشد امكان ارائه خدمات وجود دارد.
 5. ردياب خودرو اتاكو صددر صد ايراني مي باشد لذا هر زمان كه نياز باشد ، امكان اضافه نمودن هر پارامتر و امكانات جديدي وجود دارد و ردياب خودرو شما هيچ گاه قديمي باقي نمي ماند و به طور خلاصه اينكه هميشه امكان ارتقا حتي به لحاظ سخت افزاري و الكترونيكي نیز وجود دارد.
 6. شركت ردياب اتاكو با ارائه اسناد علمی این اطمینان را به مشتریان خود میدهد که در طراحي ردياب خودرو ، از پيشرفته ترين و به روز ترين قطعات الكترونيكي استفاده نموده است.
 7. سامانه طراحي شده در ردياب خودرو اتاكو از امكانات بسيار بالايي برخورد دار است كه تمامي نياز هاي شما رو در اين زمينه برآورده مي نمايد.
 8. سيستم ردياب اتاكو به جهت ایجاد آرامش خاطر مشتریان خود تائيديه استاندارد اروپا و تائيديه كنترل كيفيت از شركت TUV مي باشد و تائيديه رضايت مندي مشتري ۱۰۰۰۰2ISO را اخذ نموده است.
 9. اکثر سيستم هاي ردياب خودرو موجود در بازار خارجي مي باشد لذا خريد محصول ايراني يعني حمايت از توليدات ايراني و كارگر ايراني

در واقع هر محصول ايراني كه خريداري مي نمايددر جهت كمك به اشتغال جوانان اين سرزمين سهيم خواهيد بود

مشخصات فنی ردیاب خودرو GPS
 1. تعریف گروه برای خودرو
 2. تعریف خودرو با مشخصات مورد نظر
 3. تعریف راننده با مشخصات مورد نظر
 4. امکان استفاده هر خودرو توسط چند راننده
 5. مشاهده مسیر های پیموده شده
 6. مشاهده آخرین موقعیت مکانی هر خودرو
 7. استفاده از تاریخ شمسی در سایت
 8. مشاهده جزئیات زمان و تاریخ و سرعت و در هر موقعیت مکانی
 9. رسم مسیر های پیموده شده توسط خودرو
 10. مشاهده نقاط توقف هر خودرو با جزئیات
 11. مشاهده سرعت خودرو در هر نقطه با جزئیات
 12. مشاهده طول مسیر پیموده شده
 13. محاسبه مصرف سوخت هر خودرو
 14. گزارشات مختلف بر اساس تاریخ و زمان
 15. مشاهده مسیرهای حرکتی در تاریخ های مختلف بصورت ثابت و شبیه سازی شده
 16. پشتیبانی از انواع مختلف نقشه
 17. نمایش مسیر بصورت ممتد و نقطه ای
 18. تعریف محدوده تردد برای هر خودرو
 19. مشخص کردن موقعیت جغرافیای برای هر نقطه روی نقشه
 20. پیدا کردن مسیر بین دو موقعیت مکانی
 21. انواع گزارشات بر اساس سرعت و زمان و موقعیت جغرافیایی
 22. خروجی گزارشات مختلف مانند PDF و xls
 23. رسم انواع نمودارهای گرافیکی بر اساس سرعت و زمان و
 24. مدیریت و تعیین سطح دسترسی قسمت های مختلف سایت
 25. استفاده از سرورهای داخلی
 26. امکان زمان بندی ارسال داده های خودرو
 27. امکان ارتباط از طریق سامانه با خودرو
 28. امکان ارتباط از طریق سامانه با سایر نرم افزارهای سازمانی
 29. امکان اتصال سایر دستگاه های GPS با سامانه
 30. دارای اپليكيشن تحت سیستم عامل اندرويد
 31. امكان باز کردن درب خودرو از طریق موبایل از سراسر كشور
 32. امكان بستن درب خودرو از طریق موبایل از سراسر كشور
 33. امكان خاموش نمودن خودرو از طریق موبایل از سراسر كشور
 34. امكان باز کردن قفل خودرو از طریق موبایل از سراسر كشور
 35. مجهز به کلید کمک رسانی ( help me)

نكاتي در مورد نصب ردياب خودرو GPSاتاکو

نصب دستگاه ردياب ماشين اتاكو عليرغم اينكه بسيار ساده و سريع مي باشد ولي بايد در نظر داشت كه ميبايست با دقت تمام ، توسط تكنسين هاي مجرب و آموزش ديده انجام شود كه شركت اتاكو جهت نصب ردياب خودرو ، با توجه به سابقه كار خودرويي خود اين اقدام را عملي نموده است و توانسته با آموزش به نيروهاي خود در سرار كشور اين دغدغه را براي شما رفع نموده است.

نصب سيستم ردياب خودرويا همان GPS ماشين با توجه به استفاده از امكانات تعبيه شده درآن بدون كم و زياد شدن هيچ يك از قطعات ديگر خودرو قابليت نصب درانواع خودرهاي داخلي و خارجي را دارا مي باشد

تاییدیه های ردیاب خودرو GPS

شرکت اتاکو به منظور ایجاد آرامش و امنیت خاطر مشتریان خود در استفاده از سیستم کلاچ اتوماتیک هوشمند خود پس از انجام تستهای مورد نظر توسط شرکتهای معتبر موفق به اخذ تائیدیه های ذیل گردید

 1. تائیدیه استاندارد اروپا CE
 2. تائیدیه کنترل کیفیت از TUV آلمان
 3. تائیدیه رضایتمندی مشتری ISO10002
گارانتی و قیمت ردیاب خودرو GPS

قيمت ردياب خودرو اتاكو (GPS)

ازآنجايي كه شركت اتاكو طراح و توليد كننده سيستم ردياب خودرو مي باشد لذا اين توانمندي را دارد كه در صورت نياز مشتري هر نوع نياز مشتري خود را در اين زمينه پياده سازي و اجرا نمايد كه در اين خصوص و همچنین در خصوص قیمت ردیاب خودرو اتاکو مي توانيد با دفتر مركزي فروش شركت اتاكو ۲ ۵۵۵۵ ۳۳۳۰۱۱ تماس حاصل فرمائيد

محصولات دیگر ما